New In Store

Latest News

Wpisz szukaną fraze

Make your own custom-made popup window!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore
[contact-form-7 404 "Not Found"]
 

O nas

Założyciele marki Manaslu Outdoor

Dorota Tawkin

Góry towarzyszyły mi od najmłodszych lat. To tam odnajduję spokój i jednoczę się z naturą. Odrywają mnie od zgiełku miasta i szybkości codziennego życia. W górach mogę przewietrzyć umysł, zwolnić tempo, w ciszy i milczeniu poczuć naturę. Tam poznaję siebie. Góry to także przekraczanie kolejnych granic, nieprzewidywalność i ryzyko – uczą szacunku, rozsądku i pokory. To właśnie one, szacunek do natury, nieodparta potrzeba ruchu były natchnieniem i motywacją do zbudowania marki Manaslu Outdoor.

Jest ona także wypadkową mojego doświadczenia zawodowego, które bez przeszkód pozwoliło mi rozpocząć współpracę z zespołem doświadczonych technologów. Zaowocowała stworzeniem naturalnych kosmetyków dla osób aktywnych, które szukają bezkompromisowych rozwiązań w zakresie ochrony skóry.

Kamil Sobota

Jestem bardzo ciekawy świata, zawsze uśmiechnięty i czerpię ogromną radość z życia. Staram się nią zarażać wszystkich dookoła. Uwielbiam podróże – im dalej, tym lepiej. Hostel stawiam ponad 4-gwiazdkowy hotel. A górskie wędrówki po beskidzkich i tatrzańskich szlakach to mój sposób na dobry weekend. Od dziecka jeżdżę na nartach, od jakiegoś czasu również biegam.

Jestem współpracownikiem festiwali podróżniczych: łaziskiego „Pod Górę” oraz mikołowskiego „Rajzefieber”. Kibicuję drużynom piłkarskim i zawodnikom Formuły 1. Mój najlepszy sposób na odpoczynek to dobry kryminał w ręku i muzyka Pink Floyd w tle. Można mnie łatwo przekupić dobrym makaronem i zimnym czeskim pilznerem.

Po kilku latach, spędzonych w szeroko pojętym biznesie i handlu, gdzie specjalizowałem się w sprzedaży zagranicznej, zdecydowałem się wdrożyć w życie pomysł, który zakiełkował w mojej głowie i razem z Dorotą Tawkin stworzyliśmy i wprowadzamy na rynek markę Manaslu Outdoor. Specjalnie dla Was.