O nas

Marka Manaslu Outdoor powstała z własnych potrzeb, z własnych doświadczeń. Brakowało nam na rynku kosmetyków wegańskich, które jednocześnie chronią, pielęgnują, a przede wszystkim skutecznie działają. Dlatego w 2018 roku podjęliśmy decyzję o stworzeniu własnej marki, która będzie tworzyć produkty dokładnie takie, jakich sami oczekujemy. Nie uznajemy kompromisów, dlatego najwyższa jakość i skuteczne działanie są dla nas priorytetem. W efekcie zapewniamy Tobie i sobie kosmetyki, które sprawdzą się oraz będą działać w każdej sytuacji, w każdym momencie – kosmetyki kompletne.
o nas manaslu outdoor
o nas manaslu outdoor
W procesie recepturowania i produkcji korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań współczesnej kosmetologii, a także wiedzy oraz doświadczenia ekspertów i technologów. Najwyższej jakości, wegańskie składniki to podstawa naszych produktów. Najlepsze komponenty oraz produkcja w certyfikowanym laboratorium sprawiają, że nasze produkty są bezpieczne i skuteczne.
U podstaw tworzenia marki stoi nasze zamiłowanie do natury i wszelkich aktywności z nią związanych. Zarówno w górach, jak i podczas uprawiania sportów czerpiemy energię z otaczającej nas przyrody, odpoczywamy oraz czujemy, że jesteśmy u siebie. Natura inspiruje nas do tworzenia. Dlatego nasze produkty są pełne naturalnej energii, aby każdy, niezależnie od sytuacji, mógł czerpać z jej dobroci i dać swojej skórze to, co najlepsze.
o nas manaslu outdoor

Nasz blog

Nasze produkty

Promocja urodzinowa -10%

Promocja urodzinowa -30%

Ochronny

krem do twarzy

SPF 50

Naturalny krem do twarzy SPF 50 tworzy tarczę ochroną dla Twojej skóry!

Promocja urodzinowa -10%

Promocja urodzinowa -30%

Naturalny

krem do twarzy

SPF 30

Zadbaj o codzienną pielęgnację skóry z naturalnym kremem do twarzy SPF30

Promocja urodzinowa -10%

Promocja urodzinowa -30%

Blur BB

Beauty of Nature

SPF 15

Doskonałe wyrównanie kolorytu skóry z pomocą naturalnego kremu BB do twarzy