New In Store

Latest News

Wpisz szukaną fraze

Make your own custom-made popup window!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore
[contact-form-7 404 "Not Found"]
 

Świat Manaslu

Kosmetyki Manaslu Outdoor stworzone zostały, aby zaspokoić potrzebę ludzi aktywnych w zakresie pielęgnacji skóry, szczególnie w ekstremalnych warunkach zewnętrznych. Kreujemy i wprowadzamy produkt, którego rynek jeszcze nie zaoferował. Produkt którego poszukujemy, którego chcemy używać, aby jeszcze dokładniej móc skupić się na przeżyciach i emocjach związanych z odkrywaniem piękna natury i eksploracją świata.

W każdym szczególe dbamy o to, aby produkt był perfekcyjny i ekstremalnie dopasowany do potrzeb skóry. Otaczamy nasze kosmetyki troską i dbałością nie tylko o ich wnętrze, ale też kształt zewnętrzny. Wszystko po to, aby jeszcze głębiej i dokładniej móc przekazać ideę, jaka przyświeca nam w tworzeniu Manaslu Outdoor. Chcemy przekazać Wam siłę, jaka drzemie w składnikach kosmetyków i w naszej misji, z nadzieją, że nie tylko my tak czujemy, pragniemy i postrzegamy świat.

Naszą misją jest świat Manaslu Outdoor – świat natury i żywiołów. Chcemy, aby nasze kosmetyki towarzyszyły w jego eksploracji i były dopełnieniem w odkrywaniu nieznanego w sobie i wokół siebie.