New In Store

Latest News

Wpisz szukaną fraze

Make your own custom-made popup window!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore
[contact-form-7 404 "Not Found"]
 

Świat Manaslu

Naszą misją jest świat Manaslu Outdoor – świat natury i żywiołów. Chcemy, aby nasze kosmetyki towarzyszyły w jego eksploracji, a jednocześnie stanowiły tarczę chroniącą Cię przed tym co groźne i niebezpieczne.

Chcemy przekazać siłę, jaka drzemie w naturalnych składnikach. Receptury kremów zostały opracowane na bazie najwyższej jakości komponentów. Zarówno naturalnych jak i tych stworzonych w ramach najnowszych odkryć w dziedzinie kosmetologii. Dzięki temu chronią, a jednocześnie pielęgnują Twoją skórę, by wyglądała zdrowo i promiennie w każdych warunkach.

Kremy utrzymują się na skórze do 12h, są odporne na pot i ścieranie. Dzięki temu nie musisz nieustannie myśleć o ochronie twarzy. Wystarczy, że nałożysz kosmetyk rano i przez cały dzień możesz oddawać się dowolnym aktywnościom, a Twoja twarz cały czas jest bezpieczna.

Kreujemy i wprowadzamy produkt, którego rynek jeszcze nie zaoferował. Produkt dzięki któremu jeszcze dokładniej możemy skupić się na przeżyciach i emocjach związanych z odkrywaniem piękna natury i eksploracją świata. Produkt, będący dopełnieniem w odkrywaniu nieznanego w sobie i wokół siebie.

#ŚwiatManaslu, #ManasluWorld

Naturalne kremy z filtrami SPF