Natalia Tomasiak

Biegaczka górska, reprezentantka Polski

Natalia Tomasiak, pochodzi z Krynicy Zdrój, położonej w malowniczym Beskidzie Sądeckim. Aktualnie mieszka, pracuje i promuje aktywny tryb życia w Krakowie.

Reprezentantka Polski, powołana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki na Mistrzostwa Świata w Trailu oraz Mistrzostwa Europy w Skyrunningu. Jedna z najlepszych biegaczek górskich w Europie. Od 2016 roku reprezentuje barwy Salomon Suunto Team.Od 2018 roku także polski biegowy Team Petzl.

Od dziecka tkwią w niej niespożyte pokłady energii. Jako dziecko próbowała swoich sił w koszykówce, teakwondo, na basenie, rowerze, ale dopiero biegi górskie okazały się tym co pochłonęło ją całkowicie.

Jest pasjonatką gór, biegów górskich, miłośniczką ski-touringu, ratowniczką – kandydatką krynickiej grupy GOPR. Zimą działa jako instruktorka narciarstwa, snowboardu oraz prowadzi m.in zimowe akcje „Bezpieczny Stok”, organizowane m.in przez MSWiA i MEN.

Uczestniczyła w wyprawach w ciekawe zakątki świata, takie jak Arktyka, Laponia, Kaukaz, Góry Skaliste.

V zawodniczka cyklu Pucharu Świata Skyrunning Extreme, Reprezentantka Polski w biegach górskich

O marce Manaslu Outdoor:

Spędzając dużą ilość czasu uprawiając różne aktywności nauczyłam się dbać o wiele rzeczy, które całościowo wpływają na komfort w trakcie uprawiania sportu. Wiem, że promienie słoneczne potrafią znacznie utrudnić życie. Jakiś czas temu dostałam kremy Manaslu Outdoor i po ich przetestowaniu śmiało mogę je polecić wszystkim zarówno tym, którzy uprawiają aktywności na co dzień w środowisku takim jak miasta, parki, oraz tym, którzy wybierają się w góry i potrzebują czegoś do zadań specjalnych. Kremy Manaslu Outdoor mają przyjemny zapach, dobrze się rozprowadzają, ale przede wszystkim idealnie chronią naszą twarz.Dodatkowo osoby, które podobnie jak ja próbują zawsze zaoszczędzić każdy gram, moga mieć spokojną głowę, bo krem też nie zajmuje dużo miejsca w naszym bagażu i można go zawsze i wszędzie mieć ze sobą. Polecam.

Przeczytaj również: