Jacek Ciszak

Redaktor naczelny portalu skionline.pl

Zawsze mówi o sobie – pozytywny gadżeciarz, wyciskając z nowych technologii wszystko co możliwe. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Zamiłowanie do narciarstwa oraz fascynacja Internetem sprawiły, że w roku 1997 stworzył własnoręcznie pierwszą w Polsce stronę internetową o tematyce narciarskiej. Po pierwszych trzech lata zdecydował, aby hobby zamienić w biznes.
Początki były trudne. Mało kto tak jak on wierzył, że internet w przyszłości zawładnie naszym życiem. Postanowił, że nie odpuści i postawił na swoim. Po wielu latach wyrzeczeń, nauki, zdobywania nowych doświadczeń jego portal skionline.pl osiągnął w 2014 roku pozycję lidera na rynku wśród stron o tematyce narciarskiej, pozostawiając w tyle, podstrony narciarskie, liderów Polskiego Internetu: Onet, WP, czy Gazeta.pl. W 2007 roku, w 10 rocznicę powstania skionline.pl, zdobył nagrodę dla najlepszej w Polsce strony w kategorii „Sport i Rekreacja” w 3. Edycji Webstarfestival.

W trakcie 23 lat pracy w sektorze narciarsko – turystycznym odwiedził setki ośrodków narciarskich. Jego ulubionym kierunkiem są Dolomity, ale bardzo chętnie odwiedza inne regiony Alp. Nie zapomina przy tym o naszym kraju, gdzie aktywnie wspiera rozwój lokalnych ośrodków narciarskich.

Postanowił udowodnić, że nawet po 50-tce można zostać vlogerem. Od grudnia 2018 roku, na swoim kanale na YouTube www.youtube.com/user/skionlinetv, zamieszcza filmy będące relacjami z wyjazdów zimowych i letnich do ośrodków narciarskich w kraju i za granicą.

O marce Manaslu Outdoor:

Aktywność na świeżym powietrzu, w górach, to dla mnie najlepszy sposób na wypoczynek, jak i obowiązek zawodowy 😊. Nie wyobrażam sobie wyjazdu na narty, rower bez dobrych kosmetyków. Przez wiele lat próbowałem, szukałem, testowałem i teraz mogę powiedzieć, że znalazłem! Znalazłem krem, który w pełni spełnia moje oczekiwania. Krem Extreme Outdoor jest produktem, który znalazł stałe miejsc w moim plecaku. Doskonale chroni przed słońcem, sprawdza się w trakcie dużego wysiłku, kiedy moje oczy zalewa pot. Oczy nie łzawią, a długi czas ochrony sprawia, że można się cieszyć pełnym słońcem nawet na wysokościach, gdzie jest ono na wyciągnięcie ręki.

Przeczytaj również: