Extreme Outdoor

Trekking, wspinaczka, jazda na rowerze, praca w trudnych warunkach. Zakładamy odpowiedni strój, wygodne buty, ale co z naszą skórą? Wiatr, suche powietrze i promieniowanie słoneczne to nie jedyni przeciwnicy z którymi przyjdzie jej walczyć. Naturalny krem SPF 50 Extreme Outdoor to propozycja dla osób, które potrzebują skutecznej ochrony skóry, podczas aktywności w trudnych warunkach pogodowych. Jest odporny na pot i ścieranie, dzięki czemu twoja twarz jest chroniona nawet do 12 godzin po aplikacji, a dzięki naturalnemu składowi jest dodatkowo pielęgnowana i odpowiednio odżywiona. Obojętnie, czy wybierasz się w góry, do lasu, lub na żagle, a może pracujesz w trudnych warunkach? Krem z SPF 50 Extreme Outdoor obowiązkowo powinien znaleźć się w twoim plecaku!

Naturalny krem SPF 50 – Extreme Outdoor

to idealna propozycja dla osób, które potrzebują skutecznej ochrony skóry i jednoczesnej pielęgnacji podczas rekreacji na świeżym powietrzu lub pracy w trudnych warunkach.

Tarcza ochronna dla Twojej skóry twarzy!

Krem tworzy na skórze ochronną membranę, potrzebną podczas długotrwałego narażenia na działanie czynników atmosferycznych. Odpowiednie składniki i technologia produkcji powodują, że krem nie zamarza i nie powoduje mikro odmrożeń skóry. Produkt gwarantuje także dodatkową regenerację i pielęgnację twarzy. Dopełnieniem kompleksowego działania ochronnego jest filtr SPF 50. Naturalny krem Extreme Outdoor zabezpieczy Cię w każdych warunkach!

Tarcza ochronna dla Twojej skóry twarzy!

Nasz krem z SPF 50 jest odporny na pot i ścieranie. Działa nawet do 12 godzin, co powoduje, że wystarczy nałożyć go przed aktywnością.

Dla kogo?

Dedykowane dla wszystkich, którzy nie dają swojej skórze taryfy ulgowej. Różnorodne aktywności które podejmujemy sprawiają, że nasza skóra narażona jest na silny wiatr, deszcze, skrajnie wysokie, lub niskie temperatury, działanie cząsteczek PM 2,5, PM 10 oraz czynników zewnętrznych takich jak chociażby promieniowanie UVA i UVB. Krem Extreme Outdoor SPF 50 chroni nas przed tymi zagrożeniami, jednocześnie kompleksowo odżywiając i nawilżając naszą twarz. Zapobiega wysuszaniu, wspomaga regenerację naskórka, nie powoduje mikroodmrożeń skóry. Praca w trudnych warunkach, uprawianie sportu w mieście, jazda na nartach, wspinaczka, kolarstwo wysokogórskie – jeśli wystawiasz swoją skórę na ciężka próbę, krem Extreme Outdoor SPF 50 jest tarczą która ją ochroni!

Nasze produkty

Extreme Outdoor
SPF 50

Tarcza ochronna dla Twojej skóry twarzy!

CITY Outdoor
SPF 30

Codzienna pielęgnacja skóry

Extreme Outdoor
SPF 50

Tarcza ochronna dla Twojej skóry twarzy!

Nasz blog

manaslu outdoor

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami i promocjami