City Outdoor

Trekking, wspinaczka, jazda na rowerze, praca w trudnych warunkach. Zakładamy odpowiedni strój, wygodne buty, ale co z naszą skórą? Wiatr, suche powietrze i promieniowanie słoneczne to nie jedyni przeciwnicy z którymi przyjdzie jej walczyć. Naturalny krem SPF 50 Extreme Outdoor to propozycja dla osób, które potrzebują skutecznej ochrony skóry, podczas aktywności w trudnych warunkach pogodowych. Jest odporny na pot i ścieranie, dzięki czemu twoja twarz jest chroniona nawet do 12 godzin po aplikacji, a dzięki naturalnemu składowi jest dodatkowo pielęgnowana i odpowiednio odżywiona. Obojętnie, czy wybierasz się w góry, do lasu, lub na żagle, a może pracujesz w trudnych warunkach? Krem z SPF 50 Extreme Outdoor obowiązkowo powinien znaleźć się w twoim plecaku!

Krem z SPF 30 – City Outdoor

Nowoczesna receptura i najwyższej jakości składniki to gwarancja najlepszej ochrony przed smogiem, promieniowaniem słonecznym, zanieczyszczeniami środowiska i innymi czynnikami zewnętrznymi, na które każdego dnia narażamy naszą skórę w przestrzeni miejskiej.

Codzienna pielęgnacja skóry

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, jeździsz samochodem, często przemieszczasz się komunikacją miejską lub rowerem, albo spędzasz czas na otwartej przestrzeni, twoja skóra nieustannie narażona jest na działanie promieni słonecznych i suchego lub zanieczyszczonego powietrza. Regularne stosowanie kremu z SPF 30 City Outdoor zapewni jej odpowiednią pielęgnację i nawilżenie, a także zdrowy wygląd i właściwą ochronę.

Siła z natury

Naturalne składniki aktywne zawarte w produktach z serii City Outdoor SPF 30 tworzą na skórze niewidoczną powłokę ograniczającą przenikanie metali ciężkich oraz cząsteczek pyłu PM 2,5 i PM 10. Dopełnieniem funkcji ochronnej kremu jest zaawansowany filtr SPF 30, który zabezpiecza przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym…

Dla kogo?

Dedykowany wszystkim dla których ważna jest kondycja skóry, a szczególnie tym, którzy na co dzień poruszają się w przestrzeni miejskiej. To właśnie tu narażeni jesteśmy na działanie smogu, cząsteczek PM 2,5, PM 10 oraz czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie UVA i UVB. Krem City Outdoor SPF 30 chroni nas przed tymi zagrożeniami, jednocześnie kompleksowo odżywiając i nawilżając naszą skórę. Dlatego jest świetnym wyborem do codziennej pielęgnacji!

Nasze produkty

Extreme Outdoor
SPF 50

Tarcza ochronna dla Twojej skóry twarzy!

CITY Outdoor
SPF 30

Codzienna pielęgnacja skóry

Extreme Outdoor
SPF 50

Tarcza ochronna dla Twojej skóry twarzy!

Nasz blog

manaslu outdoor

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami i promocjami