Promocja urodzinowa -10%

Weekendowa wyprzedaż -50%

Ochronny

krem do twarzy

SPF 50

Naturalny krem do twarzy SPF 50 tworzy tarczę ochroną dla Twojej skóry!

Promocja urodzinowa -10%

Weekendowa wyprzedaż -50%

Naturalny

krem do twarzy

SPF 30

Zadbaj o codzienną pielęgnację skóry z naturalnym kremem do twarzy SPF30

Promocja urodzinowa -10%

Weekendowa wyprzedaż -50%

Blur BB

Beauty of Nature

SPF 15

Doskonałe wyrównanie kolorytu skóry z pomocą naturalnego kremu BB do twarzy

Manaslu Outdoor

Poznaj nas lepiej

„Nie możesz dobrze pielęgnować skóry, jeżeli pozwalasz na jej uszkodzenie.”

Marka Manaslu Outdoor tworzy kosmetyki dla świadomych i wymagających osób, pragnących naturalnej, a zarazem skutecznej pielęgnacji i ochrony skóry.

Kremy Manaslu Outdoor chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak smog, promieniowanie UV, mróz, czy wiatr. Tworzą skuteczną, a zarazem niewidzialną barierę, która uniemożliwia wnikanie w skórę szkodliwych zanieczyszczeń powietrza. Są niezastąpione zarówno podczas ekstremalnych wyzwań, gdzie skóra potrzebuje bezkompromisowej i skutecznej ochrony, jak również podczas rekreacji na świeżym powietrzu, czy pracy w trudnych warunkach.

świat manaslu outdoor
krem blur bb spf15

Manaslu Outdoor

Postaw na naturalne kremy

Wskażemy ich zalety, czyli składniki bogate we właściwości pielęgnujące i odżywiające.
Kosmetyki w harmonii z naturą, chroniące przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Prezentujemy produkty jako naturalne kremy do twarzy dla każdego.

Dowiedz się więcej o naturalnych kremach Manaslu Outdoor

Czy kremy Manaslu Outdoor są bezpieczne dla skóry i sprawdzą się w przypadku każdego typu cery?

Tak, naturalne kremy Manaslu Outdoor to autorska formuła oparta na składnikach bogatych we właściwości pielęgnujące i odżywiające. Są nie tylko bezpieczne dla skóry, ale również zapewniają jej dodatkową ochronę. Ponadto codzienna pielęgnacja stanie się prostsza. Dzięki naszym naturalnym kremom zadbasz kompleksowo o swoją skórą bez względu na typ cery czy codzienne wyzwania.

Dla kogo są przeznaczone naturalne kremy do twarzy Manaslu Outdoor?

Naturalne kremy do twarzy Manaslu Outdoor sprawdzą się w przypadku każdego typu cery. Zapewnią odpowiednią pielęgnację i ochronę zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Niezależnie od tego, w jakim wieku jesteś oraz jakie czynniki zewnętrzne oddziałują na skórę, znajdziesz naturalne kremy do twarzy dopasowane do swoich potrzeb. W naszej ofercie pojawiają się: Extreme Outdoor SPF 50, City Outdoor SPF 30 oraz Blur BB Beauty of Nature SPF 15.

W jakich sytuacjach sprawdzą się naturalne kremy do twarzy Manaslu Outdoor?

City Outdoor sprawdzi się doskonale do codziennej pielęgnacji. Nasze naturalne kremy do twarzy będą dobrym wyborem także dla miłośników sportów zimowych i joggingu. Extreme Outdoor zapewnia bezkompromisową ochronę w każdej sytuacji. Jeżeli potrzebujesz dodatkowego wsparcia dla skóry ze względu na pracę w trudnych warunkach, nasze naturalne kremy do twarzy będą idealnym wyborem. W naszej ofercie znajdziesz również krem Blur BB Beauty of Nature, kóry możesz potraktować jako idealną alternatywą dla makijażu na co dzień.

Czy krem zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego?

Nasze kremy są w 100% wegańskie. Nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu sprawdzi się doskonale w przypadku osób żyjących zgodnie z filozofią weganizmu. Zwróć uwagę, że produkty Manaslu Outdoor sprawdzą się w przypadku każdego, kto ceni sobie naturalne kremy z bogatym składem.

Nagrody

Zostaliśmy docenieni za jakość naszych produktów, czego dowodem są poniższe nagrody